Specialistas atvyksta kasdien 8:00–21:00 val.
Specialistas atvyksta kasdien 8:00–21:00 val.

Besiūlės įtempiamos lubos

Pagrindinis privalumas, kurį turi besiūlės įtempiamos lubos, yra idealiai lygus paviršius. Iš esmės tai yra įprastos įtempiamos lubos, tačiau drobės plotis ir kambario plotas leido jų paviršių padaryti be sandūrų. Kai kambarys yra platesnis, arba drobės plotis yra nepakankamas, reikia lubas dalyti į dalis, kad pasiektumėme reikiamus matmenis. Besiūlės lubos leidžia to išvengti.
Šiuo metu plačiausios drobės yra audinio drobės. Jų plotis siekia 5 metrus. Jų pranašumas, t. y. besiūlė išvaizda, yra vienas iš įtempiamų lubų privalumų:

  • Patraukli išvaizda. Įtempiamos lubos leidžia įgyvendinti įvairiausias spalvų ir faktūrų pasirinkimo idėjas. Galite sukurti santūrų klasikinį dizainą arba drąsų aukštųjų technologijų ar eklektikos vaizdą.
  • Įtempiamų lubų medžiaga yra pakankamai tvirta, todėl ji yra atspari vidutiniam mechaniniam poveikiui. Įtempiamos lubos nėra atsparios aštriems daiktams, tačiau jos gali atlaikyti šampano butelio kamščio smūgį.
  • Patvarumas ir neperšlampamumas – pratekėjimo metu įtempiamos lubos gali išlaikyti iki 100 litrų vandens vienam kv. m be sugadinimo rizikos. Ši savybė būdinga visoms PVC luboms, bet ne visoms audinių luboms. Šis klausimas turėtų būti iš anksto aptartas.
  • Daugelis audinių lubų turi dangą, suteikiančią papildomų savybių, pavyzdžiui, antistatinių ar antibakterinių.

Besiūlės lubos interjere

Medžiagos siūlės neturi įtakos jos savybėms ar stiprumui. Tai tik paviršiaus vaizdo klausimas. Nors siūlės būna nematomos, kai kuriems tai yra principo klausimas.

Maksimalų drobės plotį turi audinio lubos. Audinio lubos yra pagamintos iš poliesterio siūlų, papildomai įmirkytų poliuretanu. Dėl pintos struktūros tokios lubos turi specifinę matinę faktūrą ir mikroperforacijas, per kurias cirkuliuoja oras. Mikroperforacijos, kaip ir PVC plėvelė, užtikrina, kad lubos nesulaikytų vandens. Užsakydami turėtumėte patikslinti šį punktą, jei jis Jums yra svarbus.

Audinio įtempiamų lubų spalvų ir faktūrų pasirinkimas yra kuklesnis už PVC spalvų ir faktūrų pasirinkimą. Paprastai tai yra santūrių tonų audiniai, tinkami klasikiniam dizainui. Tačiau audinio įtempiamos lubos puikiai imituoja dažytą tinkuotą paviršių.

Besiūlės įtempiamos lubos yra geras būdas per trumpą laiką žymiai pagerinti Jūsų interjero išvaizdą.

Teiraukitės kainos

info@lubunamai.lt
arba