Specialistas atvyksta kasdien 8:00–21:00 val.
Specialistas atvyksta kasdien 8:00–21:00 val.

Įtempiamų lubų kaina

Domina įtempiamos lubos ir norėtumėte žinoti, kiek jums tai kainuotų? Netrukus sužinosite, tačiau atkreipkite dėmesį, kad kiekvienam užsakymui ir projektui skaičiuojame individualiai. Galutinė kaina priklauso nuo daugelio dalykų: pasirinktų medžiagų, montavimo ypatumų, apšvietimo, sudėtingumo ir kt.

Įtempiamos lubos – kvadrato kaina

Norėdami apskaičiuoti preliminarų jums reikalingų lubų įrengimo biudžetą – siūlome pasiskambinti arba palikti savo kontaktinį telefoną. Mes susisieksime su Jumis valandos bėgyje ir pateiksime pasiūlymą.


Kokybės sertifikatai

Visus darbus atliekame naudojant tik sertifikuotas medžiagas, žemiau pateikiame tai patvirtinančius dokumentus

Nuo ko priklauso įtempiamų lubų kvadrato kaina?
Įtempiamų lubų montavimas yra įvairiapusis ir kaskart skirtingas procesas. Todėl neįmanoma pateikti galutinės kainos bet kuriam patalpų tipui. Įtempiamų lubų kvadrato kaina priklauso nuo tokių dalykų, kaip medžiagos, patalpos formos, komplektuojamos dalys, montavimo ypatumai ir t.t. Kiekvieno projekto kaina gali skirtis. Netrukus pateiksime apie tai daugiau informacijos, tačiau vis tik rekomenduojame kreiptis į mus, kad sužinotumėte galutinę savo lubų kainą.

Štai kokie faktoriai turi įtakos galutinei įtempiamų lubų kainai:

Lubų plotas ir forma
Paslaugos galutinei kainai turi įtakos ne tik dydis, bet ir forma. Jei lubų plotas užima daug kvadratinių metrų ir yra netaisyklingos formos, padidės medžiagų sąnaudos, todėl paslaugos kaina šiek tiek išaugs. Atlikus tikslius matavimus jūsų objekte, galime pateikti galutinę kainą.

Esant taisyklingoms patalpų formoms (kvadratai, stačiakampiai), galima optimizuoti PVC plėvelės gamybos procesą ir taip sumažinti paslaugos kainą. Kuo sudėtingesnė forma, tuo didesnė kaina.

Sienų tipas
Sienų paviršius, prie kurio tvirtinami profiliai, turi įtakos pasirenkant atitinkamą profilių montavimo būdą. Rūpindamiesi mūsų teikiamų paslaugų kokybe, parenkame įtempiamoms luboms keliamus techninius reikalavimus atitinkančius tvirtinimo elementus. Tokiu būdu užtikriname ir eksploatavimo saugumą. Tačiau nuo pasirinktų tvirtinimo elementų iš dalies priklauso ir galutinė jūsų įtempiamų lubų kaina.

Patalpų aukštis
Jei patalpos aukštos, reikia papildomų sąnaudų montavimui: statomi pastoliai ir taikomos papildomos darbo vietos saugumo užtikrinimo priemonės. Tai taip pat didina galutinę įtempiamų lubų kainą.

Naudojamos medžiagos
Kaina priklauso ir nuo naudojamos plėvelės tipo: pasirinksite matinę, blizgią arba satininę. Tiesa, nors jų kaina skiriasi, visos yra kokybiškos. Naudojame aplinkai ir žmonių sveikatai nekenksmingas medžiagas. Mūsų naudojamos plėvelės turi reikalingus kokybės sertifikatus, kurie leidžia naudoti šias medžiagas gyvenamųjų namų ir visuomeninės paskirties statiniuose. Todėl dėl galite būti ramūs dėl savo ir aplinkinių žmonių sveikatos.

Užsakymo sudėtingumas
Užsakant sudėtingus projektus, galima numatyti, kad montavimo kaina bus atitinkamai didesnė. Apšvietimo montavimas, figūrinės formos ar trimatės 3D lubos, netaisyklingos ir aukštos patalpos – visi šie elementai turi įtakos galutinei kainai.

Užsakymo apimtis
Kiekvieno užsakymo apimtis gali būti skirtinga: atliekame tiek mažus, pavyzdžiui, vonios kambario, tiek labai didelės apimties užsakymus. Tačiau didesniems užsakymams visada galime pasiūlyti palankesnę įtempiamų lubų kvadratinio metro kainą.

Apšvietimo montavimas
Jei projekte numatytas LED apšvietimo montavimas, kaina bus didesnė: reikės vienos ar kelių spalvų LED juostų, lempučių, papildomai kainuos elektros darbai. Įtempiamų lubų LED apšvietimą montuoja specialistai, todėl galite būti tikri, kad instaliacija bus saugi bei tokia pat patvari, kaip ir pačios lubos.
Pageidaujate sužinoti daugiau apie įtempiamas lubas? Spauskite čia: Įtempiamų lubų tipai.

Tam, kad sužinotumėte savo galutinę įtempiamų lubų kainą, galite užsisakyti nemokamą matavimą. Susisiekite su mumis ir mes pateiksime jums geriausią pasiūlymą!