Specialistas atvyksta kasdien 8:00–21:00 val.
Specialistas atvyksta kasdien 8:00–21:00 val.

Dviejų lygių įtempiamos lubos

Dviejų lygių įtempiamos lubos – tai yra konstrukcijos iš drobių keliomis pakopomis, kurios yra puikus būdas įgyvendinti jūsų asmeninę svajonę ir sukurti tobulą interjerą. Ši konstrukcija sudaro galimybę greitai ir lengvai įgyvendinti puikius modernius buto dekoravimo sprendimus: galite derinti įvairias audinių faktūras, spalvas, naudoti gipso kartono ir plastikines plokštes. Tokios dangos įrengimas reikalauja profesionalumo, todėl patariame kreiptis į mūsų montuotojus, kurie darbus atliks greitai ir kokybiškai.

Mūsų siūlomų lubų kaina yra nedidelė, todėl jos yra prieinamos bet kuriam pirkėjui, nepriklausomai nuo jo biudžeto.

Dviejų lygių įtempiamų lubų privalumai:

 • Kambario erdvė keičiasi dėl vizualiai padidėjusio aukščio;
 • Konstrukcija paslepia laidus;
 • Skirtingi lygiai, atlikti skirtingomis spalvomis ir faktūromis, leidžia padalyti kambarį į zonas;
 • Dėl kelių pakopų galima suprojektuoti orginalų ir neįprastą apšvietimą;
 • Dekoruojant kambarį, galima naudoti kelias medžiagas.
 • Galimybė atnaujinti interjerą.

Dviejų lygių lubos – konstrukcijos ypatumai

Dviejų lygių įtempiamos lubos būna labai įvairių spalvų, faktūrų, formų ir dizaino. Įtempiamų lubų kainos taip pat skiriasi. Tačiau šios konstrukcijos turi daugybę privalumų ir daug naudingų funkcijų. Tai leis įgyvendinti bet kokius Jūsų dizaino projektus. Tereikia iškviesti matuotoją!

 • Greitas įrengimas: dviejų pakopų lubos dažniausiai įrengiamos per 5 valandas (įrengimo laikas gali pailgėti atsižvelgiant į Jūsų pasirinktą konfigūraciją).
 • Konstrukcijų atsparumas nusidėvėjimui: Brilliance įmonė drobei suteikia 25 metų garantiją! Naujai pastatytame name įtempiamos lubos po keletą metų nuo namo nusėdimo nepakeis savo išvaizdos, skirtingai nuo gipso kartono, ant kurio gali atsirasti įtrūkimų, arba išblukusių dažytų ir klijuotų konstrukcijų.
 • Spalvų pasirinkimo įvairovė: projektuojant dviejų pakopų įtempiamas lubas namuose galite rinktis iš ne mažiau kaip kelių šimtų spalvų ir jų derinių. Fotospauda yra pasirenkama paslauga, suteikianti dar didesnę galimybę pritaikyti lubas, leidžianti padaryti visą patalpą originalia.
 • Galimybė paslėpti trūkumus: dviejų pakopų lubos slepia tokius defektus, kurių neįmanoma pašalinti: išsikišimus, nelygumus, vamzdžius, laidus.
 • Apšvietimo efektų sukūrimas (kaip parodyta mūsų nuotraukų galerijoje): parinkti sprendimai suteikia galimybę derinti įvairų apšvietimą; įdiegdami apšvietimo elementus skirtinguose lubų lygiuose, galite vizualiai padidinti kambarį.
 • Įvairūs konstrukciniai sprendimai: butui tinkančių įtempiamų lubų konfigūracija leis padalinti namą į funkcines zonas nenaudojant sienų, taip pat padidins naudingą plotą.
 • Skirtingų medžiagų naudojimas: dviejų pakopų luboms galite naudoti kelias medžiagų faktūras iš karto. Pavyzdžiui, kombinuodami skirtingų pakopų audinio ir satino drobes, galite gauti labai gražų derinį.

Ką yra būtina žinoti apie dviejų lygių lubas? 

 1. Kaip dviejų lygių lubos pakeis kambario aukštį?

Įrengiant dviejų lygių lubas jos bus labiau nutolę nuo pagrindinių lubų nei vienos pakopos lubų atveju, tačiau tipinio aukščio kambariuose vargu ar pajusite aukščio trūkumą. Tinkamai parinktas konstrukcijos dizainas ir tinkamų medžiagų naudojimas vizualiai padidins kambario aukštį.

 1. Kaip išsirinkti dviejų lygių lubų dizainą?

Yra daugybė skirtingų tipų dviejų lygių lubų, kurios atrodo daug patraukliau negu įprastos. Renkantis lubų dizainą pirmiausia reikia vadovautis asmeniniais pageidavimais ir atsižvelgti į bendrą buto interjero stilių.

Reikėtų nepamiršti, kad šiuolaikinio stiliaus svetainei arba vaikų kambariui dekoravimo sprendimai turėtų skirtis spalva ir dizainu. Verta žinoti, kad jei Jūs susiduriate su projektavimo sunkumais, Jūs galite peržiūrėti nuotraukų galeriją arba išsikviesti matuotoją, kuris padės apsispręsti dėl dizaino ir atsižvelgs į visus Jūsų pageidavimus.

 1. Ką pasirinkti: dviejų lygių įtempiamas lubas arba gipso kartono lubas?

Įtempiamų lubų įrengimas priklauso nuo kambario ypatumų ir kliento pageidavimų. Įtempiamas lubas meistras įrengs vos per kelias valandas be purvo ir šiukšlių, o įrengti lubas iš gipso kartono užtruks maždaug kelias savaitės. Naudojant įtempiamas lubas, nekils problemų dėl nusėdimo, jei jas įsirengsite naujuose pastatuose. PVC drobę yra daug lengviau prižiūrėti: ji reikalauja tik valymo, reguliarus remontas nėra būtinas. Rinkdamiesi vieną lubų dizaino variantų, atsižvelkite į kambario ypatumus ir savo asmeninius reikalavimus.

Teiraukitės kainos

info@lubunamai.lt
arba