Specialistas atvyksta kasdien 8:00–21:00 val.
Specialistas atvyksta kasdien 8:00–21:00 val.

Įtempiamos lubos su foniniu apšvietimu

Įtempiamos lubos su foniniu apšvietimu įprastas lubas paverčia įspūdingu kambario dizaino elementu. Tiesiamas per visą lubų plotį ir ilgį arba tik iš dalies įmontuojamas LED foninis apšvietimas yra išdėstomas virš lubų medžiagos arba yra integruojamas į jo paviršių ir sukuria vienodą ir harmoningą apšvietimą.

Tačiau mūsų įspūdingų lubų konstrukcijų paslaptis yra pusiau permatoma medžiaga, praleidžianti šviesą, ir tinkamai įrengtas apšvietimas.

Už lubų membranos esančios LED apšvietimo instaliacijos, galinčios šviesti balta, spalvota ar kintama spalva, naudoja naujausią LED technologiją ir sukuria tolygią, paskirstytą šviesą net labai dideliems paviršiams.

Ši šiuolaikiška lubų su foniniu apšvietimu technologija gali sukurti net dienos šviesos ypatumus. Ir šių konstrukcijų kaina yra gana maža!

Pusiau permatomos medžiagos taip pat gali būti naudojamos tam tikroms vietoms apšviesti šviečiančių juostų ar laukų pavidalu, pavyzdžiui, virš darbo stalo. Šios apšviestos vietos gali būti apsuptos bet kokio kito tipo lubomis tame pačiame lygyje, kas sukuria labai modernų ir švarų vaizdą.

Atraskite naują šviesos, natūraliai besiskverbiančios į Jūsų erdvę per tinkamai suprojektuotas apšviestas lubas ar sieną, pojūtį.

Jūsų akys bus mažiau įtemptos, o šešėlių nemes daiktai dienos šviesoje, kuri imituoja apšvietimą Jūsų namuose, darbo vietoje arba bet kurioje kitoje vietoje, kur Jūs ieškote nuostabios ir savitos apšvietimo funkcijos.

 

Įtempiamų lubų su foniniu apšvietimu ypatumai

Dėl įdomaus ir įvairaus dviejų pakopų įtempiamų lubų su foniniu apšvietimu dizaino tokios lubos tampa populiariausios įvairiuose kambariuose.  Apšvietimas turi didelę įtaką, kaip žmogus jaučiasi kambaryje. Pavyzdžiui, spalvų ir atspalvių žaismas nebus toks intensyvus, jei neįrengsite pakankamo skaičiaus apšvietimo prietaisų.

Įtempiamas audinys, naudojamas tokioms luboms, neturi jokių apribojimų. Tačiau tokių lubų montavimas turi keletą ypatumų, į kuriuos reikia atsižvelgti: sienų aukštis turi būti nuo 2,5 metrų, elektros instaliacija šiuo atveju turėtų būti visiškai izoliuota. Taip pat reikia visiškai atsižvelgti į kambario geometrijos ypatybes ir kitas pastato ypatybes. Tačiau „Sufity Napinane“ specialistai puikiausiai atlieka jiems pavestas užduotis ir sukuria elegantiškas lubas su foniniu apšvietimu mažiausiomis kainomis.

Norėdami sukurti erdvės efektą, meistrai pritvirtina foninį apšvietimą aplink išorinį lygį. Galite pasirinkti Jūsų poreikius atitinkančią kainų politiką. Mažiems kambariams geriau pasirinkti kontrastingas spalvas, kurios padės vizualiai išplėsti erdvę. Apskritai kliento pageidavimu galima pasirinkti bet kokią drobės spalvą, kuri idealiai tiktų kambario interjerui. Tokios konstrukcijos ir medžiagos sukurtas šviesos žaismas atskleidžia naujus erdvės, sukurtos naudojant dviejų pakopų lubas su foniniu apšvietimu, suvokimo aspektus.

 

Įtempiamos lubos su foniniu apšvietimu palei lubų kraštą

Dekoratyvinis apšvietimas leidžia suteikti svetainei ar kambariui nepakartojamą, unikalų vaizdą. Šiandien labai populiarios yra įtempiamos lubos, kai apšvietimas įrengiamas palei lubų kraštą, tai leidžia kambaryje sukurti papildomą apšvietimą, kurio gali pakakti norint visiškai apšviesti visą plotą.

Apšvietimo naudojimas lubų perimetru vizualiai pakelia jas, padaro jas lengvesnes, o patį kambarį erdvesnį.

Lubos, kuriose apšvietimas įrengiamas lubų perimetru, gali būti trijų variantų:

  • Apšvietimas gipso kartono dėžės viduje.
  • Apšvietimas iš įtempiamų lubų.
  • Specialaus bageto viduje.

Foninio apšvietimo montavimas gipso kartono nišoje yra labai populiarus sprendimas. Tačiau šis variantas labai tinka ir matinėms drobėms. Blizgi drobė turi atspindinčių savybių, todėl joje atsispindės pati niša ir vieta, kurioje yra įmontuoti šviestuvai.

 

Įtempiamos lubos su foniniu apšvietimu po drobe

Įtempiamų lubų pasaulyje yra tokia lubų montavimo galimybė, kai foninis apšvietimas montuojamas tiesiai po pačia drobe. Jis išdėstomas taip, kad foninis apšvietimas po įtempiamu audiniu visiškai atspindi pagrindinių lubų drobę, sukurdamas išsklaidyto apšvietimo efektą. Šviesa šiuo atveju neryški. Labiausiai tokios įtempiamos lubos tinka miegamajam ar poilsio zonai, nes toks apšvietimas sukuria ramią, atpalaiduojančią atmosferą. Kambario su tokiomis lubomis centre susidaro užtamsinta zona, jei kambarys yra skirtas naudoti kasdien, tai verta įsigyti šviestuvą tai zonai, kad turėtumėte ryškų apšvietimą dienos metu ar vakare.

Toks apšvietimas dažnai įrengiamas dviejų pakopų lubose, kur jis yra numatytas centre. Tokiu atveju į gipso kartono rėmą yra įmontuojamos įtempiamos lubos su foniniu apšvietimu. Šios lubos idealiai tiks kambariams su aukštomis lubomis.

Teiraukitės kainos

info@lubunamai.lt
arba